Hlavní menu

Plánujete stavět? KM BETA vám zdarma spočítá spotřebu i náklady

efekt
Kolik materiálu bude potřeba na hrubou stavbu? Kolik na stropy? A jak moc hluboko do peněženky budete muset sáhnout? Díky nabídce bezplatných kalkulací a výpočtových programů společnosti KM BETA budete mít o všem dokonalý přehled.

KM BETA v současné době zastřešuje hned čtyři oblasti, které kompletně pokrývají hrubou stavbu včetně střechy a omítek - spolehlivý střešní systém, zdicí systém SENDWIX pro vysokou úsporu energií za vytápění, tradiční cihelný systém PROFIBLOK a široký sortiment maltových a omítkových směsí PROFIMIX. Ke všem těmto materiálům a systémům náleží v rámci zákaznického servisu KM BETA také nabídka bezplatných kalkulací.

Pokud tedy máte v ruce projekt, stačí pro získání přesného výpočtu všech potřebných materiálů zaslat výkresovou dokumentaci e-mailem na adresu bsk@kmbeta.cz nebo poštou na adresu:

KM Beta a. s. - Obchodní oddělení
Brněnská 59/A
695 03
Hodonín


V rámci zákaznických služeb se výpočtům bude věnovat zaškolený technický poradce, který kalkulaci v nejkratším možném termínu zpracuje. Vy pak zpět získáte zcela zdarma přehled potřebných prvků i jejich cenu, navíc se započtením aktuálních slev a akčních nabídek. Pro techniky ze společnosti KM Beta není problém ani navrhnout konkrétní nabídku materiálu na míru dané stavbě. Ti, kteří staví nebo upravují garáže či jiné menší objekty a nemají ke stavbě projekt, jistě uvítají možnost výpočtu materiálu podle nákresu tužkou! Vždy ale platí, že čím podrobnější jsou podklady - tím přesnější je i výpočet.

Když chybí projekt

V případě, že si chcete kalkulaci udělat sami nebo nemáte k dispozici projekt ani plánek, je vám k dispozici jednoduchý program v sekci Kalkulace. Je určený pro orientační výpočet střechy, který lze díky němu provést doslova během pár minut. Ti, kteří si v tomto jednoduchém programu spočítají střechu a uvedou své kontaktní údaje, mohou vyhrát značkový tablet.

Pro přesný výpočet střešních prvků lze využít nový moderní program KM BETA KALKULÁTOR. Ocení jej především profesionálové, ale bezplatně jej mohou používat i drobní investoři. KM BETA KALKULÁTOR podrobně spočítá, kolik materiálu bude třeba na realizaci střechy a v jaké cenové hladině se bude investice pohybovat. Jednou z výhod programu je fakt, že kalkulaci lze provádět i offline, tj. bez přístupu k internetu. KM BETA KALKULÁTOR je k dispozici zdarma.

Stavební materiály výhodně na e-shopu

Přehled prvků získaný výpočtovými programy či kalkulacemi lze jednoduše použít jako nákupní seznam na e-shopu KM BETA. E-shop představuje maximální komfort při nákupu i z hlediska zákaznických služeb od již zmíněného výpočtu potřebných prvků krytiny a zdiva či objemu malt a omítek až po objednání dodávky či montáže. Dodávku materiálu zákazníkovi za cenu sjednanou na e-shopu zajistí nejbližší smluvní prodejce společnosti KM Beta. Internetový obchod KM BETA nabízí slevy až 40 % z ceníkových cen. Jeho výhodou je nákup veškerého materiálu na jednom místě a od jediného osvědčeného dodavatele, navíc z pohodlí domova.

Více na bezplatné infolince 800 150 200.Zpět


pix
2013 © KM Beta a.s., Dolní Valy 3739/4
695 01 Hodonín
IČO: 253 16 583, DIČ: CZ 253 16 583
tel.: 518 _321 134
fax: 518 _321 138
e-mail: kmbeta@kmbeta.cz
- iz -
pix
pix pix
Napište nám Facebook